Pridaj sa do našej spoločnosti a staň sa elitným obchodníkom

Čo ponúkame v SKILLS Consulting?

Trvalý pracovný pomer za 710€ + motivačné odmeňovanie

Mobilný telefón s firemným paušálom a neobmedzeným internetom

Pravidelné firemné akcie

Možnosť kariérneho rastu

Mladý a dynamický kolektív

Pracujeme 8 hodín denne / 5 dni v týždni, víkendy a sviatky voľno

Informácie o výberovom konaní

Žilina

Košice

Trnava

Zvolen

Nitra

Si absolventom strednej alebo vysokej školy? Alebo si zapálený do komunikácie s ľuďmi? Hľadáš svoje prvé zamestnanie alebo máš dostatok voľného času a chceš si privyrobiť? Si na správnom mieste. Neodkladaj svoju vysnenú budúcnosť na neurčito.
 
Do nášho mladého tímu hľadáme komunikatívnu kolegyňu alebo šikovného kolegu. 
 

Môžeš byť kdekoľvek na Slovensku a môžeš sa stať naším členom. Pracuj s nami a zaslúž si perfektný plat. V spoločnosti, kde je kolektív na prvom mieste a spoločné zážitky z teambuildingových akcií nám pomáhajú v každodennej práci. Na mieste, kde sa môžeš svojou prácou dostať na niekoľko násobne vyšší plat, ako máš teraz.

Sme hrdí, že naši najlepší spolupracovníci sa dostali až na osemnásobok svojho bývalého platu!

Koľko si zarobíš na plný pracovný pomer?

Minimálne 600 - 1000 €  si zarobíš ako náš kolega, pokiaľ máš vzornú dochádzku a udržuješ si priemernú produktivitu a kvalitu práce. Profíci s najvyššou produktivitou sa dostanú až na 1800 €. Nasledujú tímoví lídri, ktorí okrem vyššieho platu majú aj svoj tím, o ktorý sa dennodenne starajú a vedú ku svojim cieľom.

Z McDonaldu na tímového lídra

v Trnave

"Vyštudoval som obchodnú akadémiu a popri štúdiu som sa stal reprezentačným brankárom vo florbale. Po strednej škole ma život zaviedol do Ostravy a začal som pracovať McDonalde. Veľa mi ta práca dala v dôslednosti a zodpovednosti. Nebol som však adekvátne finančne ohodnotený a vrátil som sa späť na Slovensko. Mal som veľké šťastie, že som dostal šancu v spoločnosti SKILLS Consulting. Našiel som v sebe talent na predaj a po dvoch rokoch mám zodpovednosť za predajný tím v Trnave. Som spokojný s finančným ohodnotením a mám v spoločnosti veľké plány do budúcna."

Dominik Turek

NÁPLŇ PRÁCE

propagácia produktov a služieb

vykonávanie reklamných akcií

komunikácia s klientmi

práca s tímom

Radi privítame šikovných ľudí u nás v tíme

*