Vidíme príležitosť tam,

kde ostatní zatvárajú oči

NAŠA PRÁCA

Sme obchodno-koučingová spoločnosť, ktorej prioritou je výchova skutočných obchodníkov a managerov. Svojich obchodných partnerov uspokojujeme v hľadaní klientov a pracujeme vo vodách, do ktorých sa len málokto odváži vstúpiť.

 

 

Reprezentant spoločnosti O2 Slovensko

Náš tým skvelých obchodníkov svojím prístupom  a skúsenosťami plnia ciele spoločnosti. 

Ako špička samostatného kanálu, dokážeme svojím zákazníkom priniesť produkty, ku ktorým sa bežný zákazník O2 a konkurencie nemá možnosť dostať.

 

 V roku 2018 sme dokázali priniesť do O2 13.148 zákazníkov, čo nám s priemerom 1.095 získaných zákazníkov mesačne patrí úplne jednoznačne prvenstvo.

Náš tým pomohol splniť tento cieľ a predaj navýšiť.

Vďaka našej usilovnej práci a skutočnému záujmu o potreby zákazníka si nás do spolupráce vybral slovenský výbor pre UNICEF

Získanie pravidelných prispievateľov na účely pokrytia projektov UNICEFu a šírenie povedomia o aktivitách Slovenského výboru pre UNICEF bolo hlavným cieľom projektu, čo sa nám počas 1,5 roka trvajúcej spolupráce podarilo naplniť.

Pri tomto projekte si prispeli k budovaniu povedomia operátora Tesco Mobile na trhu služieb.

Náš tím skvelých obchodníkov svojim prístupom a skúsenosťami dokázal splniť cieľ a predaj navýšiť.

KARIÉRA V SKILLS CONSULTING

Náš nový kolega

Tak ako každá spoločnosť, aj my hľadáme do svojich tímov kvalitných ľudí, ktorí sa charakterizujú týmito vlastnosťami.

Cesta manažéra

Zo základných pozícii budujeme ľudí našim vzdelávacím systémom až po pozíciu Managera.

SKILLS Academy

Česko-Slovenská Skills Academy slúži všetkým kolegom a prevažne budúcim managerom na vzdelávanie sa v oblasti manažmentu.

ŽIVOT PO PRÁCI

NAŠI ÚSPEŠNÍ TEAMLEADERI

Z McDonaldu na tímového lídra v Trnave

"Po strednej škole ma život zaviedol do Ostravy a začal som pracovať McDonalde. Veľa mi ta práca dala v dôslednosti a zodpovednosti. Nebol som však adekvátne finančne ohodnotený a vrátil som sa späť na Slovensko. Mal som veľké šťastie, že som dostal šancu v spoločnosti SKILLS Consulting. Našiel som v sebe talent na predaj a po dvoch rokoch mám zodpovednosť za predajný tím v Trnave. Som spokojný s finančným ohodnotením a mám v spoločnosti veľké plány do budúcna."

Dominik Turek

Našiel som sa v predají a vedení ľudí

V spoločnosti SKILLS Consulting, s.r.o. pôsobím od roku 2013, kde pôsobím ako obchodný riaditeľ . Prichádzať s produktom, ktorý je prospešný pre zákaznika a partnera je umením a obrovskou výzvou. Ja a môj tím sme zástancami myšlienky, že čím viac od seba očakávaš, tým viac v živote dosiahneš. Čím viac od Teba budeme vyžadovať tým viac si lepší. 

Naša spoločnosť je špičkou na Slovensku v oblasti predaja, ktorá si vychováva svojich managerov a lídrov. Vďaka tomu je naša komunita silná, stabilná a prináša výsledky. Choď si za svojími snami!

Peter Michaľov

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS 

ZARADÍTE SA MEDZI NAŠICH ÚSPEŠNÝCH KLIENTOV

SKILLS Consulting, s.r.o.

 Centrálna pobočka: Univerzitná 6, 010 08 Žilina, IČO: 46327169, DIČ: 2023324314

+421 855 458 765
info@mamskills.sk